אם אתם חושבים שעלות מערכת מיזוג VRF גבוהה במיוחד ולא שווה את ההשקעה, כך שאתם לא תוכלו למזג את ביתכם ביעילות בלי לפשוט יד, רגל וכיס – אתם לצערנו טועים ומטעים. למעשה ההפך הוא הנכון ואתם מוזמנים להמשיך לקרוא ולגלות בעצמכם.

 

 

עלות מערכת מיזוג VRF – גרסת המציאות

מכיוון שמערכת המיזוג VRF נחשבת ליעילה במיוחד מבחינת עבודה יש לכך גם משמעות כלכלית. למעשה, יעילות זו באה לידי ביטוי גם בצריכת חשמל נמוכה ובשורה התחתונה – חסכון של 30% בחשבון החשמל. בנוסף, המערכת מצריכה מינימום אחזקה לאורך שנות עבודה הרבות – מה שאומר שבסיכומו של דבר עלות מערכת מיזוג VRF נמוכה ממערכות מיזוג אחרות.

אולי תופתעו לדעת אבל זה לא הכל כי למערכת מיזוג זו יש יתרונות נוספים בעלי פן כלכלי, כך שאם עד עכשיו לא השתכנעתם בכך היתרונות הבאים כנראה יעשו את העבודה:

• המערכת מותאמת לדרישות של מזג האוויר הישראלי הן מבחינת חום והן מבחינת קור – עובדת רצוף גם בתנאי מזג אוויר קיצוניים

• המערכת יכולה להיות חלק ממערכת של בית חכם עם הפעלה מרחוק / בקרה חכמה

• המערכת שקטה במיוחד מכמה סיבות: המנוע מותקן הרחק מחדרי הבית והיא פועלת ברציפות, כך שאין רעשים כתוצאה מכיבוי והתנעה מחדש, מנועים מווסתי תדר.

• המערכת נחשבת לאסתטית במיוחד כי יש לה מגוון רחב של יחידות קצה (מאיידים) וניתן להתקין ולהסתדר איתם עם כל עיצוב של מעצב/אדריכל

• המערכת ניתנת לשינוי בקלות, למשל ניתן להוסיף/להחליף יחידות מיזוג נוספות במידת הצורך

וזה לא הכל

כשמוסיפים לכך את העובדה שמערכת המיזוג VRF עושה שימוש בגז אקולוגי (ידידותי לסביבה) לקירור , ובמנועים מווסתי תדר, התוצאה אחת – מדובר במערכת מיזוג שמאפשרת ליהנות מכל העולמות : גם בית ממוזג, גם חשבון חשמל נמוך, גם מינימום פגיעה בסביבה,גם עיצוב שלא נגמר, גם בקרה מגוונת, וגם מחיר ששווה לכל נפש וכיס. ממש שתי ציפורים במזגן אחד...

עם זאת, לבדיקה מדוקדקת של עלות מערכת מיזוג VRF עבורכם ,יש לפנות למומחים מחברת אלמוג מיזוג אוויר– מהנדסים / הנדסאים / מנהלי פרויקטים שעובדים בתחום מעל 20 שנה. אנשי החברה תכננו והתקינו אלפי מזגנים בחברות הגדולות במשק, כך שאין ספק שהם יעשו את העבודה בהצלחה גם אצלכם. לקבלת פרטים נוספים חייגו 03-9360143 ולא תצטערו. אז למה אתם מחכים?