צילרכל מי שמתעניין במערכות מיזוג אוויר למיניהן ובעיקר עבור מפעלים או עסקים גדולים, קיימת חשיבות גבוהה בעבורו, שיכיר תחילה את כל האפשרויות המוצעות לו כיום בתחום זה. אחת מהאפשרויות אותן הוא עתיד לגלות היא צ'ילר. מדובר במערכת קירור מתקדמת, אשר מאפשרת שליטה נוחה ופשוטה בתנאי האקלים בכל חלל. 

פעילות המערכת מתבססת על הזרמת מים במערכת צינורות לצורך השגת המטרה של קירור השטחים. המערכת מתאימה למבנים גדולים מסחריים ולשימושים תעשייתיים.

המערכת כוללת מגוון רחב של אלמנטים אשר מרכיבים אותה כמו: מיכל גדול הכולל צינורות, כאשר תפקידם של אותן הצינורות לקרר את המים. המערכת כוללת גם יחידות טיפול באוויר אשר מאפשרות את הקירור ופיזור אוויר בכל חלל. הצ'ילר מותקן ברוב המקרים מחוץ למבנים, בין אם על הגג ובין אם בצדו של המבנה. 

היכרות עם האפשרויות השונות

חשוב לציין שכאשר מדברים על צ'ילר, יכולים להתכוון למגוון רחב של סוגי מערכות שונות, אשר לכל אחת מהן מאפיינים שונים וסדרי גודל שונים וכחלק מכך, כל אחד יכול לבחור בצ'ילר אשר יותאם באופן פרטני על דרישותיו ועל צרכיו (וכמובן, יתאים לתנאי השטח). 

כאן חשוב לציין, שבכדי ליהנות מכל היתרונות הרבים אשר טמונים באותו צ'ילר, קיימת חשיבות גבוהה לבחור את החברה אשר תתכנן, תספק ותתקין אותו בתבונה – יש לוודא שהיא ערוכה מבחינה מקצועית לספק את הצ'ילר המתאים והאיכותי ביותר עבור המזמינים – וכמובן, להתאים את ההתקנה לתנאי השטח, על מגבלותיו השונות (במידה ויתגלו כאלו). 

חשוב לציין, שבחירה בחברה שכזאת תאפשר ליהנות מכל היתרונות אותם אותו הצ'ילר טומן בחובו . 

 

מעוניינים בפרטים נוספים על צ'ילר?

אם גם אתם מעוניינים ליהנות מכל היתרונות הרבים אשר טמונים באותו צ'ילר, מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם חברת "אלמוג מיזוג אוויר", צוות החברה ישמח לעמוד לרשותכם, להקשיב למלוא הדרישות שלכם ובסופו של דבר להתאים לכם את אותה המערכת, אשר תחסוך לכם כסף לאורך זמן! ותאפשר לכם ליהנות מתנאים אופטימאליים במפעל, בארגון או בחברה. 

 

צילר התקנות

קירור מבנים הוא לא דבר פשוט. הוא כרוך בעלויות גבוהות הן בראשית הדרך והן לכל אורך תקופת השימוש. אך ללא מיזוג איכותי וטוב קשה לשמור על סדר יום תקין. במיוחד בימים בהם החום קיצוני והטמפרטורות מטפסות מעלה. האתגר הזה גדול מאוד במיוחד בערים לחות וחמות מאוד. אבל כשעל הפרק עומד מבנה גדול ובעל חללים נרחבים, אתגר המיזוג גדול אף יותר. כי קשה למצוא מזגן עוצמתי שיתאים למבנה. ומעבר לכך – צריכת החשמל של המזגנים הללו תהיה גדולה מאוד, מה שיציב את בעלי המקום מול הוצאות גדולות מאוד. הפתרון הוא צילר.

מהו צילר וכיצד הוא פועל?

הפתרון המוצע למקרים כאלו הוא צילר. כולנו חשים כי מים מסייעים מאוד בפעולת הקירור. אין כמו מקלחת קרירה ביום חם. אך לא כולנו מודעים לכך שמים – בכוחם לצנן גם חללים. את זה ניתן לעשות בעזרת צילרים. מדובר על מערכת מיוחדת בה מתקינים צילרים במתחם המבנה הרצוי. ובעזרת כוח המים יתבצע הקירור של המבנה. בצורה כזו חוסכים את צריכת החשמל הגבוהה שמאפיינת מזגנים, ויחד עם זאת נהנים מטמפרטורה נעימה.

העלויות של צילרים

אמנם ציינו לעיל שצילר מאפשר לנו לקרר חללים תוך חיסכון בחשמל. אבל מצד שני אי אפשר שלא לציין את העובדה שהתקנת הצילר ועלות הרכישה גובים מחיר יקר מאוד. לכן לא מתאים להתקין צילרים בכל מבנה. הוא יענה על הצורך בשני מקרים עיקריים. הראשון הוא כאשר מעוניינים לקרר שטחים נרחבים מאוד. והשני הוא כאשר מדובר על מקום שצריך להיות מקורר ברוב שעות היום.

חברה מובילה להתקנת צילרים ואחזקה

היות והקנייה של צילר הינה משמעותית שהעלות שלה גבוהה מאוד, וגם ההתקנה דורשת ידע ומקצועיות, חשוב לבחור חברה טובה ומומלצת מאוד שיש לה ניסיון רב בענף המדובר. חברת אלמוג מיזוג אוויר הינה חברה מומחית שמציעה ללקוחות לקבל תכנון וביצוע מושלם, כך שהמערכת תהיה מתאימה היטב לצרכים של המבנה, והיא תצליח לקרר היטב את המקום ואת העובדים בשטח, וכל זאת בצריכה נמוכה יחסית של חשמל.