אנו באלמוג מיזוג אוויר מתקינים מערכות מיזוג האוויר מהמתקדמות ביותר בתחום מיזוג האוויר ומהיצרנים המובילים בתעשייה אנו מזמינים אתם להתרשם מהעבודות שלנו. לתאום פגישת הכרות והצעות מחיר ניתן לפנות אלינו

מתקינים מורשים מטעם כל יצרני הVRF המובילים בארץ ובעולם

אנו מחוייבים לכלל לקוחותינו שירות מקצועי, אמין ומהיר בסטנדרטים גבוהים ביותר.

הצטרפו למעגל לקוחותינו המרוצים, ותהינו משירות שטרם הכר

מערכות vrf מה הם ולמי הם טובים?

מערכות מיזוג האוויר משתנות ומשתפרות משנה לשנה כאשר כל מה שהיה עד היום הופך כמעט ללא רלוונטי לאחר זמן קצר. המערכות למיזוג האוויר של היום מציעות לנו אפשרויות רבות ושנות כך שכל לקוח יכול להתאים לעצמו את מערכת המיזוג המתאימה לו על פי הצרכים האישיים שלו ובהתאם לסוג המבנה, למטרות של המבנה ולסביבה בו הוא נמצא מבחינת האקלים שלו. כך פועלות מערכות vrf.

איך פועלות מערכות vrf?

כל מי שניסה להתעניין מעט על אודות מערכות למיזוג אוויר, שמע מן הסתם כי היום ישנה אפשרות יעילה מאוד של מערכת מיזוג אוויר אשר פועלת באופן שונה ומיוחד ביחס לשאר המערכות אותם אנחנו מכירים בשטח.

מערכת vrf  זה למעשה מערכת ששומרת על הטמפרטורה הרצויה כאשר היא משתנה באופן אוטומטי בעקבות השימוש בחלל וההשפעה שיש בו על הטמפרטורה של החלל. המטרה של  מערכות vrf היא בעיקר לשמור על טמפרטורה נעימה בחלל לאורך כל שעות השימוש בהם בפועל.

כך זה נראה ...

למעשה המזגנים הללו פועלים בטכנולוגיה ייחודית כאשר המדחס הוא מדחס אינוורטר. המזגן נמצא בחוץ בדומה ליחידה שאנחנו מכירים מכל המזגנים. המערכת פועלת על עיקרון של שינוי הנפח של זרימת האוויר הקר. היחידה משנה את המהירות שלה בהתאם לדרישות של היחידות הנמצאות בתוך הבית. (המאיידים) מדובר במערכת חכמה המתאמצת כל הזמן להגיע לרמה אחידה ונעימה של טמפרטורה.

חשוב לדעת כי בנוסף מדובר במערכת מודולארית אשר מאפשרת את הבחירה בטמפרטורה הרצויה בכל חדר דרך יחידה פנימית בכל תפוקה ומכל סוג כגון:  עילי / נסתר / קסטה ועוד מגוון של יחידות.

אפשר לעשות שימוש בכמה וכמה יחידות פנימיות בו זמנית כאשר כל היחידות מחוברות ליחידת עיבוי אחת שעובדת בתפוקות משתנות.

אז אם שאלתם את עצמכם, מדוע ולמה כדאי ללכת על מערכות vrf' הרי ברור כי מדובר ביתרון עצום אשר שמאפשר את השליטה על רמת המיזוג ועל הטמפרטורה הרצויה בכל חלל בבית, בלי להשקיע ביחידות נפרדות בכל חלל. מעבר לכך ישנו היתרון של חסכון ענק בחשמל!

אלמוג מיזוג אוויר יתכננו ויתקינו גם עבורכם מערכות מיזוג בהתאם לצרכים שלכם.

מהן מערכות VRF?

מדובר במערכות מיזוג המאפשרות שליטה על טמפרטורה מדוייקת בבית. פעמים רבות אנחנו נכנסים למקום שפועל בו מזגן אך התחושה היא שהאוויר חם. אם נבדוק את המזגן נראה שהוא פועל על 20 מעלות אך בחדר מורגשת טמפרטורה גבוהה בהרבה. מדוע זה קורה? מכיוון שהטמפרטורה מושפעת ממזג האוויר בחוץ ומגורמים שונים שיכולים לחמם את החלל כמו תנורי בישול או מערכות מחשוב רבות. מערכת  VRF בנויה בצורה שמאפשרת לשלוט בטמפרטורה עצמה, כך שאם שמנו מזגן על 19 מעלות זו הטמפרטורה האמיתית שתורגש בכל החלל. 

הטכנולוגיה של המערכת מבוססת על עיקרון שינוי נפח קירור ובכך היא מאפשרת לבצע השוואה מדוייקת  של הטמפרטורה לפי השינויים החלים. אם בחדר אחד חם אז היא תוריד את הטמפרטורה בהתאם לרצוי ואם בחדר אחר קר היא תאזן את הטמפרטורה לפי הבחירה, כך שגם אם יש כיריים דולקים זה לא ישפיע על מזג האוויר ובבית כולו תהיה טמפרטורה שווה.

מערכות  VRFחוסכת עלויות חשמל. 

מעבר לשמירה על טמפרטורה קבועה, היתרון המשמעותי הנוסף של מערכת  VRF הוא החיסכון בצריכת החשמל שהמערכת מאפשרת. מדובר בטכנולוגיית אינוורטר שמצליחה לגרום למזגן להשתמש בחשמל לפי דרישה בלבד, כך ששום אנרגיה לא מבוזבזת. שמירה על טמפרטורה גבוהה מאפשרת לנצל את האנרגיה בצורה המירבית ובכך להקטין משמעותית את צריכת החשמל ואת חיוב חשבון החשמל. 

כיצד ניתן לשלב מערכות VRF בעיצוב הבית?

את מערכת המיזוג בטרנולוגית  VRFניתן לשלב בעיצוב הבית באמצעות תעלות נסתרות. ההתקנה לא פוגעת במראה של הבית כך שגם העניין העיצובי של הבית לא נפגע. בנוסף לכך מדובר במערכת שקטה במיוחד כך שהאוויר יהיה נעים וחוץ מכם אף אחד לא יראה או ירגיש שיש מזגן שפועל ברקע.

חברת אלמוג מזגנים מתמחה בהתקנה מערכות   VRFבהתאמה אישית לפי חלל רצוי, כך שיתאפשר לכם להנות מכל היתרונות של מזגן  VRFעם שירות מקצועי ואמין.

 

התקנת מערכות vrf - אלמוג מיזג אוויר