VRFכדור הארץ הולך ומתחמם עם השנים והוא הופך כמעט לבלתי נסבל בחלק מעונות השנה. אנחנו יודעים כי היום כבר ממש אי אפשר לשרוד את הקיץ החם לא מערכת מיזוג.

כאשר אנחנו מדברים על מערכת מיזוג אוויר אנחנו למעשה מדברים על הרבה מאוד סוגים קיימים. יש את המערכות הישנות אשר אלו פעלו עם מנוע אחד אשר ממנו התפצלו תעלות לכל חלקי הבית. בכל חדר היה תריס אחד אך הפעילות של המזגן הייתה אחידה לכל הבית. אי אפשר היה לשלוט על הטמפרטורה בכל חדר פני עצמה.

היום יש מערכת  vrf או מזגני אינוורטר אשר אלו מאפשרים את השליטה בכל חלל כאשר בני הבית יכולים לבחור כל אחד את הטמפרטורה הרצויה בחדר שלו. כך גם אפשר לבחור אם להפעיל את המזגן או לוותר עליו בחלל הנתון.

 

מערכת vrf  - איך פועלת המערכת?

 

מערכת vrf זהו קיצור של המילים  Variant Refrigerant Flowשפרושו "נפח קרר משתנה" .מדובר במערכת שהיא למעשה עושה שימוש בכמה מאיידים כאשר אפשר להחליט באילו מהם לעשות שימוש בבית. המעבה (מנוע חיצוני) המשותף לכולם הוא זה שאחראי על התפעול של כל המאיידים .אין צורך בקטיעת הפעולה של המעבה בעת שרוצים לשנות את הפעילות או את העוצמה של כל אחד מהיחידות הפנימיות (המאיידים).כך חוסכים בחשמל ונהנים מטמפרטורה הרצויה בכל חלל בהתאם לצורך.

 

ממזגים, חוסכים ונהנים

 

כאשר אתם רוצים להתקין מערכת מיזוג חדשה ולא משנה אם זו מערכת לבית, לחנות, לבית העסק או לכל מקום אחר, המערכת אמורה להתאים לצרכים שלכם, היא צריכה לתת את המענה מבחינת צורת המבנה, האזור בו הוא ממוקם, הגודל של החללים הנתונים וכל מה שנמצא בשטח. על מנת להתאים את המזגן הנכון, מומלץ להיעזר באנשי מקצוע מנוסים המכירים היטב את המערכת השונות והם יודעים איך וכיצד לתכנן את המערכות.

מערכת vrf – היא אחת המערכות הנמכרות כיום אשר המחירים שלה רק הולכים ויורדים עם הזמן. מערכת משוכללת, חכמה, נוחה לשימוש וידידותית לסביבה.

אלמוג מיזוג אוויר – מומחים ב מערכת vrf.

מערכת vrf – הפתרון המושלם לחום הארץ ישראלי

נראה שהקיץ הארץ הישראלי, הולך ונהיה יותר חם! כחלק מכך, כיום, אנשים רבים כבר לא מסתפקים במזגנים רגילים ולא יעילים, אלא מעדיפים להשקיע במערכות מיזוג מתוחכמות ומתקדמות יותר כמו מערכת vrf. 

מערכת זו נחשבת לחדשנית ומתקדמת ומתבססת על תכנון הנדסי מקיף, כאשר, יש לא מעט מערכות כאלו וחשוב לבחור בתבונה מתוך האפשרויות, את אותה המערכת אשר תענה באופן פרטני על הדרישות והציפיות של המזמינים, כמובן בחירת חברה אשר מתמחה באופן פרטני בתכנון ,באספקה ובהתקנת מערכות vrf תהווה צעד חשוב ומשמעותי בדרך ליהנות ממערכת מיזוג אופטימאלית.

הייחודיות של מערכת vrf

מערכת vrf עובדת על עקרון פעולה אשר שונה מזה של מזגנים רגילים. פעולה של מערכת זו, מתבססת על נפח זרימה משתנה של הקרר במערכת. 

צורת פעולה זו מאפשרת למערכת להתאפיין בשורה ארוכה של יתרונות, אשר מבדילים אותה מהמזגנים הרגילים. 

בין אותם היתרונות: עמידות גבוהה של המערכת, כך שגם אם הטמפרטורה בחוץ הינה גבוהה במיוחד, ניתן עדיין ליהנות מתחושת קרירות נעימה בבית ללא תקלות. המערכת נחשבות לחסכונית מאוד ביחס למזגנים רגילים, ולו בשל היכולת שלה לעבוד בצורה רציפה ובתפוקות משתנות. המערכת מתאפיינת בפעולה שקטה ביותר, היא פונקציונלית ונוחה להפעלה. קיימת אפשרות לשדרג את המערכת עם הזמן, כך שאם הצרכים והדרישות מהמערכת משתנים עם הזמן, ניתן להתאים אותה לאותם הצרכים. מעבר לכך מדובר במערכת אשר נחשבת כידידותית יחסית לסביבה (מערכת ירוקה).

איכות מעולה במחיר משתלם

חשוב לציין שמערכת vrf אומנם כרוכה בעלויות התחלתיות גבוהות יותר, אך בסופו של דבר, היא טומנת בחובה תועלות רבות כמו פעולה חסכונית יותר, מה שמחזיר בסופו של דבר את ההשקעה הכספית. 

כמובן, שבכדי ליהנות מכל היתרונות הרבים אשר טמונים באותה מערכת vrf חשוב לבחור בתבונה את החברה אשר תתכנן, תספק ותתקין את אותה המערכת.

מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם חברת "אלמוג מיזוג אוויר" ולעשות את הצעד הראשון בדרך למערכת איכותית ויעילה. מוזמנים ליצור קשר וצוות החברה ישמח להעניק לכם את כל המידע והפרטים על המערכת.