מערכת מיזוג VRF   | אלמוג מיזוג אוויר - תכנון והתקנהלפעמים שואלים אותנו – איזה מותג מזגנים נחשב למומלץ או, מדוע חשוב לנקות מזמן לזמן את המזגנים. שאלות אלה חשובות הן, אך הפעם נבקש להרחיב בנושא אחר. הפעם נתאר עובדות חשובות, מעניינות ומועילות אודות מערכת מיזוג VRF. כל זאת, באדיבות אלמוג מזגנים – פתרונות מיזוג מעולים, בדיוק בשבילכם.

מערכת מיזוג VRF וזרימת קירור יעילה

VRF הינה מערכת מיזוג יעילה באופן מיוחד. הסיבה לכך כי מדובר על מערכת יעילה כל כך נובעת מהרעיון שקירור יהיה מיטבי על ידי שינוי נפחים וזרימת הקירור. זו בדיוק המשמעות של טכנולוגיה זאת, השגת קירור מלא, בכל החלל הרצוי.

טמפרטורה קבועה, בדיוק ולא בערך

מאפיין מאוד חשוב של מערכת מיזוג VRF בא לענות על הצורך בטמפרטורה קבועה ויציבה. אחת הבעיות במזגנים רגילים נובעת מכך שיש קושי לשמור על טמפרטורה אחידה, בדיוק לפי מה שמרגיש נכון ונוח. מערכת זאת משיגה את הטמפרטורה הרצויה והנעימה באופן רציף.

הפעלה שקטה במיוחד

עובדה נוספת הראויה לציון – מערכות מיזוג VRF פועלות בצורה שקטה באופן מיוחד. כל מי שחווה על בשרו את אי הנוחות של מזגן רועש, מבין עד כמה זהו היבט חשוב.

מיזוג חסכוני במיוחד

יעילותה של מערכת זאת באה לידי ביטוי לא רק בעוצמת רעש נמוכה והפעלה חרישית. היעילות ניכרת היטב גם ביעילות האנרגטית וצריכה החשמל הנמוכה, נמוכה מאוד. לעומת פתרונות מיזוג אחרים, מרגישים את החיסכון היטב בחשבון החשמל. טוב לנו וטוב לסביבה. על פי ההערכות, זו מערכת שחוסכת בין 20 ל-30 אחוז ויותר בחשמל.

הפעלה יעילה ופחות בלאי

זו מערכת מיזוג שפועלת יעיל ומצריכה מעט מאוד אחזקה. אורך החיים הארוך חוסך החלפת מזגנים או תיקונים. אגב, ניתן להתקין אפילו מספר מאיידים על כל מעבה אחד.

שליטה חכמה במיוחד

עוד חשוב לציין כי מערכת מיזוג VRF בנויה כך שתתאים להשתלב בקלות בבתים חכמים. כלומר, שילוב מושלם עם מערכת בקרה ושליטה, כך שניתן להפעיל את המיזוג בקלות ואף להפעיל את המיזוג לפני שמגיעים הביתה, מיום קיצי וחם. במקרה הצורך, ניתן אף לכבות מרחוק תוך שימוש בבקרים או אפליקציות.

עלות מערכת מיזוג VRF, לא מה שחשבתם!

מביני דבר יודעים כי מערכת מיזוג VRF הינה בעלת יתרונות ברורים על מזגנים אחרים. בין היתר, מדובר על מערכת שפועלת יותר ביעילות, יותר בחוכמה, יותר בשקט ואפילו באופן יותר חסכוני.

אך מה לגבי עלות מערכת מיזוג VRF? מסבר כי היא עולה הרבה פחות מכפי שהיתם יכולים לחשוב! יותר מכך, זהו פתרון איכותי שחוסך כסף בכל חודש. כדי להבין יותר, המשיכו לקרוא.

עלות מערכת מיזוג VRF – מה באמת צריך לדעת

מערכת מיזוג כזאת איננה סתם מזגן פשוט. ניתן להתאים אותה לצרכיו השונים של כל לקוח, בין אם פרטי ובין אם עסקי. ויש עוד כמה וכמה דברים שכדאי לדעת על המערכת עצמה ועל עלות מערכת מיזוג VRF.

למשל, חשוב להבין כי המערכת הזאת ניתנת להתקנה גם בדרכים שבהן לא ניתן להתקין מזגנים רגילים. ניתן לשלוט על תפוקת הקירור באופן יעיל ועל כל יחידה חיצונית ניתן להתקין אפילו עשרות יחידות פנימיות (וזה בהחלט מתקשר גם לחיסכון בעלויות). כמו כן, צריך לדעת שאת העלות יש למדוד לאורך זמן ונסביר מיד למה הכוונה.

עלות נמוכה, לאורך זמן

גם אם עלות מערכות מיזוג VRF עשויה להיות גבוהה יותר לעומת מזגן חלופים פשוטים יותר, יש להתייחס לעלות לאורך הזמן.

יש לכך כמה דגשים: אורך חייו של מזגן זה, שפועל בצורה יותר יעילה, ארוך במיוחד. כלומר חוסכים כסף בתחזוקה, בתיקונים ואפילו בהחלפת מזגנים לאורך שנים. עם הזמן, זה מאוד משתלם.

בנוסף, המזגן פועל ברציפות, שומר על טמפרטורה אחידה וכל זאת, תוך חיסכון (עצום) בחשמל. בהפעלה של מזגן מסוג זה, חוסכים בכל חודש בהוצאות החשמל משום שביחס למזגנים אחרים, צריכת החשמל נמוכה בעשרות אחוזים.

מערכות מיזוג מזמינים מהמומחים

על מנת לקבל הצעת מחיר, יש להתאים את מערכת המיזוג בדיוק לצרכים שלכם. ניתן למזג חללים שונים, מבנים גדולים, מפעלים או בתים. לקבלת הצעת מחיר ולמידע נוסף לגבי עלות מערכת מיזוג VRF פנו לחברת אלמוג מיזוג אוויר המתמחה בתכנון והנדסה למערכות מיזוג מתקדמות על ידי מהנדסי החברה . מקצוענים במזגנים ובמערכות מיזוג מהטובים והחסכוניים ביותר בעולם (ואגב, אלה פתרונות שמתאימים גם לבתים חכמים ולבניה ירוקה).