אלמוג מיזוג אוויר | תכנון והנדסה של מערכות מיזוג אוויראם עד לאחרונה, על מנת לשמור על טמפרטורה קבועה בבית היינו מתקינים מזגן נפרד לכל חדר, בשנים האחרונות נראתה התקדמות משמעותית ופיתוח פתרונות מיזוג מתקדמים, חסכוניים

ושקטים. מערכת מיזוג VRF היא מערכת חדשנית בה ישנה בקרה ושליטה על כל החדרים וניתן בקלות ליצור טמפרטורה אחידה בכל הבית, זאת ללא צורך במזגן עם מדחס משלו בכל חדר.

מהי בדיוק מערכת מיזוג VRF ?

מערכת מיזוג VRF או Variant Refrigerant Flow היא מערכת מיזוג הפועלת על פי שינוי נפחי האוויר וזרימת הקירור בהתאם לצורך.

שיטה זו הופכת את מערכת VRF למערכת מיזוג יעילה וחסכונית. מערכת הבקרה שולטת במספר מאיידים מזרימה את האוויר הקר על פי הטמפרטורה המבוקשת לכל חדר או חלל שנדרש. כך, כאמור, אין צורך במדחס בכל חדר. הדבר יוצר פעולה שהיא לא רק חסכונית ויעילה אלא גם שקטה.

תפוקת המאיידים בכל חלל היא בהתאם לצורך, זאת מבלי להפסיק את פעולת המנוע. הדלקת המזגן וכיבויו על מנת להשיג טמפרטורה מתאימה כפי שנעשית במזגן רגיל יוצרת בזבוז.

 

היתרונות של מערכת מיזוג VRF

למערכת זו מספר יתרונות:שליטה מלאה על הטמפרטורה: מערכת VRF מאפשרת שליטה מלאה על הטמפרטורה בכל חלל. גם הלחות נשלטת ומאוזנת באופן מדויק.

השליטה המלאה אפשרית גם כאשר מאייד אחד מקרר/מחמם שני חללים בו זמנית.חיסכון באנרגיה: הזרמת האוויר הקר בהתאם לטמפרטורה הרצויה באמצעות שינוי נפחי האוויר חוסכת אנרגיה. התקנת מערכת זו משתלמת לטווח ארוך, זאת למרות מחירה הגבוה יותר ממערכת מיזוג רגילה.

חימום וקירור באותו זמן: ישנם חללים שנדרש בהם מצד אחד קירור של סביבה מסויימת בתוך החלל, למשל אזור עם מחשבים, אך נדרש גם חימום של סביבה אחרת בחלל בימים קרים. מערכות VRF מותקנות עם יחידות פנימיות מודולריות כך שניתן לשלוט גם על האוויר המוזרם ביחידה אחת בחדר לעומת יחידה באזור אחר של החדר.

 

מערכות VRF- רק אצל מקצוענים

מערכות מיזוג VRF הן משוכללות, חדשניות ובעלות יכולת בקרה ושליטה מדויקות. ככל שיכולותיה של מערכת גבוהות יותר, כך גם התקנתה דורשת ידע, ניסיון, מקצועיות ועבודה מדויקת.

אלמוג מיזוג אוויר היא חברה המתמחה במערכות מיזוג אוויר שונות, כולל מערכות VRF. החברה תשמח לייעץ לכם, להתקין וגם לדאוג לתחזוקת המערכת המותקנת.

מערכת vrf ויתרונותיה הרבים

מערכת vrf היא תוצר מבורך של הטכנולוגיה המתקדמת של מזגני אינוורטר. מדובר באחד החידושים החשובים בעולם מיזוג האוויר. 

מערכת ה-vrf לוקחת את המזגנים המוכרים צעד אחד קדימה ועושה זאת, באמצעות אפשרויות השליטה הגמישות והנוחות אותם היא מציעה.

בזכות מערכת מיזוג זו, ניתן למעשה ליהנות משילוב אופטימאלי של כל היתרונות הטמונים במזגני אינוורטר, שהרי מדובר במנוע אחד חיצוני מחובר למגוון רחב של יחידות פנימיות אשר ניתן באמצעותן לקבל טמפרטורה שונה לכל חדר ולמעשה, לווסת אותה בצורה גמישה ובהתאם לצרכים המשתנים של כל החלל ושל השוהים בו, ולהגיע לחיסכון משמעותית בצריכת החשמל. 

 

היתרונות של מערכת vrf

מערכת vrf כוללת מגוון רחב של יתרונות אשר טמונות בגמישות התפעול שלה, בעובדה שמדובר במערכת אחת טכנולוגית ומרשימה, ביכולות שלה להשיג יעילות אנרגטית גבוהה , באמינות של המערכת, בעובדה שהיא יעילה מאוד גם לקירור וגם לחימום, בנוחות אותה היא מספקת עבור כל בני הבית או עבור כל העובדים במשרד (אשר כידוע, לכל אחד יש את ההעדפה שלו לטמפרטורה בחדר),  בעובדה שניתן להתקין אותה בכל מקום (קיימת אפשרות להתקין את המערכת גם בחללים קטנים) ובהפעלה השקטה אשר מאפיינת אותה. 

בכדי ליהנות מכל היתרונות של מערכת ה-VRF חשוב לבחור בתבונה הן את המערכת והן את החברה אשר מספקת אותה.

מומלץ להתעמק במפרט הטכני של המערכת ולהבין בצורה מעמיקה כיצד ניתן לתפעל וליהנות מכל אחד מהתכונות שלה וזאת על מנת למקסם את התועלות הרבות שמערכת זו טומנת בחובה.  

הדרך למערכת המושלמת

אלמוג מיזוג אוויר, הינה חברה מקצועית, מנוסה ואמינה, אשר מציעה קשת רחב של שירותים הקשורים לעולם מיזוג האוויר. 

בין הפתרונות הרבים אותם החברה מספקת, גם מערכת vrf חדשנית ומתקדמת, אשר מותאמת באופן אישי לדרישות ולצרכי המזמינים.

זקוקים לפרטים נוספים לגבי המערכת? מוזמנים ליצור קשר וצוות החברה ישמח להעניק לכם את כל המידע והפרטים על המערכת, תכונותיה ואופן פעולתה.