יועץ מיזוג אוויר | אלמוג תכנון והנדסה של מערכות מיזוגככל שהמערכות בבית או בעסק, בין אם אלה מערכות הקשורות לחשמל, אינסטלציה, מיזוג אוויר ועוד הופכות להיות משוכללות, מדויקות ומורכבות יותר.

עם הזמן ישנן גם יותר ויותר אופציות לבחירה. כל אלה גורמים לנו להתלבט יותר מה המוצר המתאים לנו ביותר.

יתכן שהפתרון הטוב ביותר לבית אינו הפתרון הטוב ביותר למשרד ובוודאי שלא לחברה תעשייתית או מפעל. לכן, היום כמעט בכל תחום ישנם יועצים מקצועיים. יועץ מיזוג אוויר הפך להיות בעל מקצוע מבוקש מאוד, במיוחד לאור החידושים והפיתוחים שצצו בתחום בשנים האחרונות.

כל חלל והמיזוג שלו

היום ניתן לשמוע מושגים שונים בתחום מיזוג האוויר מעבר למזגן הרגיל והפשוט המוכר לנו: מערכת מיזוג מרכזית, אינוורטר, VRF ועוד. רובנו לא באמת יודעים מה ההבדלים בין כל אחד מהם. מתי עדיף מזגן אינוורטר ומתי VRF ובכלל איך פועל כל אחד ומה היתרונות שלו. יועץ מיזוג אוויר יעשה סדר בבלגן.

בכל חלל ישנם תנאים משתנים שיש לשים לב אליהם: גודל המקום, האם נדרש בו קירור של אזורים מסויימים יותר מהאחרים (למשל אזור המחשבים בחדר מחשבים או המכונות בחדר ייצור) ואילו שאר החלל זקוק לקירור או חימום בתנאים שונים. בכלל יש להפריד בין מיזוג אוויר בבית למיזוג אוויר בעסק. הזמנת יועץ מיזוג אוויר לפני בחירת פתרון המיזוג המתאים לכם תחסוך לכם הרבה כאב ראש וכמובן זמן וכסף.

איך לבחור יועץ מיזוג אוויר ?

יועץ מיזוג אוויר צריך לתת לכם מענה מלא, להיות בקיא בכל הקשור למערכות מיזוג אוויר שונות. עליו להכיר את כל מערכות מיזוג האוויר מבחינה מבנית וטכנית, לדעת על פי בחינת המקום ותנאי הסביבה מהי המערכת המתאימה ביותר.

עליו בכל מקרה לפרוש מולכם את היתרונות והחסרונות של המערכת, להדגיש נקודות שיש לשים לב אליהן. היועץ צריך לא רק להכיר את המערכות אלא להיות בעל ידע והכשרה בתכנון מערכת מיזוג אוויר גם במבנה גדול או מורכב. היועץ צריך ביעוצו ותכנונו לחתור לייעול מקסימלי של המערכת ולחיסכון בעלויות.

חברת אלמוג מזגנים היא חברה מקצועית ובעלת ניסיון רב במערכות מיזוג לסוגיהן. מטעם החברה יגיע אליכם יועץ מיזוג אוויר בעל ההכשרה, הניסיון והידע המתאימים לכל פרוייקט, מורכב ככל שיהיה.