מערכת מיזוג היא מערכת מיזוג אוויר חכמה שכבר נמצאת בשימוש בבתים רבים בישראל. המאפיין העיקרי של מערכת זו הוא שהיא שולטת באופן מלא על עוצמת זרימת האוויר והנפח הקירור שלה. עובדה זו גורמת לכך שהמיזוג שהיא יוצרת הוא בטמפרטורה אחידה וקבועה בכל חלקי החלל בבית.

פירוש ראשי התיבות של המערכת הוא . כלומר – נפח קירור משתנה. לכן, אם גם לכם נמאס ממזגנים שמקררים או מחממים בצורה בלתי שווה ברחבי הבית או בחדרים – יכול להיות שהגיע הזמן לבצע מעבר למיזוג באמצעות מערכת מיזוג

מזגן שפועל בשקט מרבי

מבחינה טכנית, מערכת המיזוג הזו היא בעלת מדחס מיוחד שיש לו את היכולת לשלוט במהירות המנוע ובזרימת הקרר במערכת. שליטה זו היא הגורמת לכך שבקרת האקלים של המערכת הזו נשענת על דרישת המאיידים(כמה מאיידים הדלקנו ומה הטמפרטורה שנקבעה לכל מאייד). אמנם מדובר בפרטים טכניים שיישמעו אולי מסובכים לאוזן בלתי מקצועית, אך הדבר החשוב שיש להבין הוא שבסופו של דבר מתקבלת טמפרטורה קבועה בכל מצב ובכל החללים.

יתרון משמעותי נוסף של המערכת הוא השקט המוחלט שלה. אנחנו רגילים למזגנים שמשמיעים סוגים שונים של רעשים בזמן הפעולה שלהם. לפעמים מדובר ברעש שנובע מהיחידה החיצונית של המזגן, ולעיתים המזגן שבתוך הבית מתחיל להשתנק ולהשמיע רעשים שונים. כאשר מדובר במערכת ה, הרעש המקסימלי של המערכת הוא כ-28 דציבלים בלבד. מדובר בכמות רעש מועטה ביותר המאפשרת הפעלה של המזגן ללא שמיעת רעשים כמעט.

מערכת מיזוג  – נוסחה מנצחת

מבחינת חיסכון באנרגיה, מערכת הVRF מנצחת גם כן בכל פרמטר. השיטה שבה המזגן עובד, בשילוב עם בקרת האקלים והטמפרטורה הקבועה, גורמים לכך שהמזגן הזה חסכוני בהרבה ממקביליו האחרים. חיסכון באנרגיה מוביל כמובן גם לחיסכון בחשבון החשמל. מה שהופך את התקנת מערכת מיזוג VRF בבית לדבר מומלץ ביותר.

השילוב בין ההפעלה השקטה, הטמפרטורה הקבועה בבית והחיסכון בכסף ובאנרגיה הופכים את המערכת הזו לבחירה מנצחת. חברת אלמוג מיזוג אויר מתמחה בהתקנת מזגנים מהסוג הזה ותשמח להמליץ לכם על פתרונות מיזוג המתאימים לבית שלכם.